Carta Guru Kelas 级任组织

Ho Pey Yee

1 Hijau

Jennifer Ho Fuiling

1 Biru

Yeung Fui Ping

1 Kuning

Lu Kui Su

1 Merah

Liau Shwu Yu

1 Jingga

Shim Jaar Yee

2 Hijau

Yap Siew Moi

2 Biru

Lim Chiao Leng

2 Kuning

Khoo Ying Szu

2 Merah

Liew Chiew Sham

2 Jingga

Chong Su Ting

3 Hijau

Kelly Wong Fui Jin

3 Biru

Tang Sin Liong

3 Kuning

Mong Yit Sin

3 Merah

Sam Chai Hoon

3 Jingga

Ooi Chia Chia

4 Hijau

Wog Tze Hung

4 Biru

Chong Vun Lee

4 Kuning

Lim Ai Ying

4 Merah

Angelica P.Wong

4 Jingga

Hoh Mei Huar

5 Hijau

Liaw Tshien Vui

5 Biru

Yen Vun Fung

5 Kuning

Wong Nyuk Min

5 Merah

Mok San Nee

5 Jingga

Yap Man Lee

6 Hijau

Wong Ming Nah

6 Biru

Chung Pui Lin

6 Kuning

Adeline Chia Ching Fun

6 Merah

Thong Wai Yee

6 Jingga

Carta Pentadbiran 行政组织

Ong Kooi Huong

Guru Besar

Thien Nah Mee

Penolong Kanan Kurikulum

Chan Vun Fong

Penolong Kanan Hal Ehwal Murid

Wong Lee Chin

Penolong Kanan Kokurikulum

Kong Fui Lee

Guru Bimbingan & Kaunseling, Penyelaras Jualan Buku, Bendahari Kebajikan Murid, Pegawai Aset

Chin Yen Yen

Guru Bimbingan & Kaunseling, Penyelaras Datihan Dalam Perkhidmatan, Bendahari Kebajikan Guru & Kakitangan

Ang Yen Nien

Guru Pemulihan

Liaw Lip Choo

Guru Pemulihan Lunus NKRA

Kenneth Liew Yit Chun

Guru Data & Maklumat, SU Peperiksaan Sekolah

Lawrence Ling Kie Hung

Guru Penyelaras Bestari, Penyelaras Mydigital Maker Hub, Penyelaras PA Sistem

Ong Hoon Chin

Guru Perpustakaan & Media, Setiausaha Pentadbiran, Penyelaras 弟子规

Ustazah Suzisuzana

Guru Agama, Penyelaras Rancangan Makanan Harian (RMT), Ketua Panitia Pendidikan Islam

Lee Mui Foong

Guru Prasekolah

Jennifer Chiam

Penyelaras Kurikulum

Tiew Poh Yean

Penyelaras HEM, Penyelaras Kantin, Ketua Panitia Reka Bentuk & Teknologi (RBT)

Wong Fun Nei

Penyelaras Kokurikulum, Ketua Panitia Matematik, Juruaudit Dalaman

Charlie Liaw

Setiausaha Sukan, Penyelaras Keselamatan, Pegawai Myspata

Shim Jaar Yee

Penyelaras Unit Beruniform, Guru Pentaksiran Tahun 6

Lu Kui Su

Penyelaras Kelab & Persatuan, Guru Pentaksiran Tahun 3

Yeung Fui Ping

Penyelaras Sukan & Permainan

Kong Fung Ting

Ketua Panitia Bahasa Cina

Wong Ai Len

Ketua Panitia Bahasa Malaysia, Penyelaras PLC

Caroline

Ketua Panitia Bahasa Inggeris

Chi Nyuk Hiong

Ketua Panitia Sains, Penyelaras Pakaian & Kasut Murid Tahap 1

Jennifer Ho Fuiling

Guru Disiplin Tahap 1

Han Lee Teng

Guru Disiplin Tahap 2

Lai Kai Chen

Penyelaras Skim Pinjaman Buku Teks, Ketua Panitia Pendidikan Jasmani

Tang Sin Liong

SU Peperiksaan, Guru Pentaksiran Tahun 2, Penyelaras Publisiti

Kelly Wong Fui Jin

Penyelaras Peperiksaan Tahap 1

Chua Khen Leong

Setiausaha Staf, Pengerusi Kebajikan Guru, Penyelaras Raspberry Pi Lab

Khoo Ying Szu

Setiausaha Ketua Panitia, Ketua Panitia Pendidikan Seni

Wong Tze Hung

Guru Pentaksiran Tahun 1, Ketua Panitia Pendidikan Moral

Lim Ai Ying

Guru Pentaksiran Tahun 4

Wong Ming Nah

Guru Pentaksiran Tahun 5, Ketua Panitia Teknologi Maklumat & Komunikasi (TMK)

Ooi Chia Chia

Penyelaras Pendidikan Penyayang

Yap Siew Moi

Setiausaha Kebajikan Murid

Liew Chiew Sham

Penyelaras Kesihatan

Thong Wai Yee

Penyelaras Kebersihan

Hoh Mei Huar

Penyelaras Program Susu Sekolah

Gan Ling Tze

Penyelaras Pakaian & Kasut Murid Tahap 2

Ho Pey Yee

Penyelaras Buku Latihan & Alat Tulis

Chung Pui Lin

Ketua Panitia Pendidikan Seni

Adeline Chia Ching Fun

Ketua Panitia Pendidikan Kesihatan

Chong Vun Lee

Ketua Panitia Sejarah